Valmennuksessa opitut tekniikat ovat jäsentäneet ja selkeyttäneet intuitiivista ajatteluani ja tehneet siitä helpommin lähestyttävää, arkipäiväisempää. Intuitioon voi ja kannattaa useimmiten luottaa hyvillä mielin!
Valmennuksessa harjoiteltiin ja opeteltiin aktiivisesti itse paljon tekniikoita, jolloin siitä olikin jatkossa enemmän hyötyä ja iloa kuin jos olisi ollut vain ns. vastaanottajana. Pidin erityisesti valmennuksen lempeästä ilmapiiristä ja ohjatuista chakraharjoituksista, joissa pystyin kokemaan uusia oivalluksia ja syy-seurauksia. Osaan ilmaista itseäni nyt paremmin ja asettaa rajoja. Stressitilanteisiin ei tarvitse enää jäädä kiinni ja minun on myös helpompi puhua ystävilleni ja läheisilleni monista asioista, myös niistä vaikeammista.
Suosittelen Leenan valmennusta kaikille, joille herkkyys, energiat ja intuitio ovat nousseet mieleen ja osaksi ajatuksia ja toisaalta jos on tunne, että on jonkinlaisessa etsikossa, mutta ei oikein osaa sanoa mistä levottomuus johtuu.
Sukella hyviin viboihin jo tänään ja tilaa Leenan uutiskirje! Saat heti lahjaksi inspiroivan energiatyöskentelyn videoluennon.
Tutustu Leenan palveluihin.
Seuraa Hyviä Viboja Facebookissa ja Instagramissa.